Ivana Jirešová, Štěpánka Duchková, Natálie Otáhalová a další slavné dámy předvedly modely Vlaďky Kouřilové

Již podruhé jsme měli možnost navštívit módní přehlídku Vlaďky Kouřilové a její autorské značky Moment. A i tentokrát se po mole prošly opravdové ženy z masa a kostí, protože sama návrhářka říká, že tato značka vznikla proto, aby pomohla uvěřit dalším ženám, jak moc výjimečné jsou a dokázaly si tak jít za tím, co doopravdy chtějí. Moment je symbolem odvahy a víry v sebe sama, kterou dodává ženám prostřednictvím skvěle padnoucích šatů.  

Modely z kolekce jaro/léto 2024 předvedly známé osobnosti a kamarádky Vlaďky Kouřilové. Mezi modelkami se objevily Kristina Kloubková, Ivana Jirešová, Kamila Špráchalová, Vendula Křížová, Regina Řandová, Kristýna Janáčková, Alex Mynářová, Štěpánka Duchková, Natálie Debnárová, Radka Fišarová, Jana Chládková, Natálie Otáhalová, Jana Adamcová a Libuše Rohlíčková, která se postarala také o choreografii.

Módní show i celá kolekce byla rozdělena na dvě linie. První část je symbolem odvahy a síly, které v sobě nesou zvířecí vzory, ta druhá symbolizuje tradici a ruční práce, což ukazují barevné vzory ve stylu tie-dye, které připomínají batiku. Tyto dvě linie doplňuje a podtrhuje denim.  Během přehlídky bylo na první pohled vidět, že se dámy v šatech i kostýmcích cítily pohodlně a ve své kůži. Nebylo proto nouze o rozpustilé úsměvy, tanečky a pózování.

Jak již výčet odvážných žen prozradil, šaty Moment oblékla i Ivana Jirešová, která nedávno bojovala o titul Survivor Česko & Slovensko a z ostrova si odnesla nejen krásné opálení. „Tak určitě mi toho vzal hodně (úsměv). Já očekávám, že mi pak i něco dá, až se z toho zmátořím. Jinak na jaře jsem vždy dělala jarní očistu, což teď nedělám, protože na ostrově jsem zhubla dost. Ale dělala jsem si v minulosti takové tří denní půsty,“ zavzpomínala na svoji účast v reality show Jirešová a následně okomentovala, jak se cítí v modelech Vlaďky Kouřilové: „Cítím se v nich skvěle. Já mám ráda jednoduchý styl. Čím jednodušší tím lepší i barevně. V mini šatičkách je mi trochu zima, ale cítím se v nich super. A druhý model široké kalhoty a košile je přesně pro mě, přesně můj styl. Jak celý den pracuju, tak se musím cítit pohodlně. A obdivuji ženy, které pracují stejně jako já a vydrží nosit kostýmky a podpatky. Je to krásné a ženské, ale já to neumím a někdy mě to trochu mrzí. A ve svém věku už to asi nezměním.“

Závěr módní přehlídky patřil samotné autorce Vlaďce Kouřilové, která ohodnotila první rok fungování svojí módní značky a e-shopu: „Mám pocit, že se toho za ten rok stalo vlastně strašně moc. Po naší první přehlídce jsem měla tu možnost mít přehlídku v rámci veletrhu Styl a Kabo a na podzim se nám ještě povedl menší event ku příležitosti uvedení podzimních novinek, kde byly součástí u ručně pletené doplňky. Já jsem určitě nasbírala spoustu zkušeností a měla možnost poznat nespočet báječných a skvělých lidí. Ale asi největší změna je, že mám vlastní showroom v prostorách WorkLounge na Smíchově. A jsem za něj strašně vděčná. I za to skvělý prostředí a servis, který tam mám. Právě proto se i letošní přehlídka konala právě v prostorách WorkLounge. Ten prostor mi nesmírně pomohl nejen v tom, abych mohla ukázat svojí tvorbu klientkám osobně, ale především mi pomáhá v tom smyslu, že dokážu víc proniknout do hlavy a mysli těch mých žen a přizpůsobit tomu svojí tvorbu. Protože je pro mě důležité, aby moje šaty dokázaly pozvednout sebevědomí a dodaly ženám jistotu a odvahu.“

Jak to na představení kolekce značky Moment pro jaro/léto 2024 vypadalo, se můžete podívat i ve fotogalerii na našem FB profilu.

(Foto: Nenudimese.cz)

Exit mobile version