Palác knih oslavil 13. narozeniny a pozval si k tomu celou řádku vzácných hostů

Jedno z největších knihkupectví u nás, Palác knih Luxor na Václavském náměstí oslavil 13. narozeniny. A jak už tak bývá zvykem, nejvíce jsme se radovali my, milovníci knih.

Během narozeninového odpoledne jsme se mohli v tamní kavárně setkat nejen s mnoha vzácnými hosty, ale odnést si i spoustu dárků, osvěžit se sklenicí vína, nakoupit se slevou a zkusit štěstí v soutěži o 13 000 Kč.

Zábavný program odstartoval představením Nadace Terezy Maxové a produktů Teribear v čele s usměvavou Renatou Langmannovou. Poté si se všemi přítomnými přišel popovídat Ladislav Špaček, známý odborník na etiketu. Sonety Jiřího Žáčka pokřtil čeký psychiatr Jan Cimický. Velký rozruch nastal, když se ke slovu dostala obsáhlá delegace představující knihu Mysterium tremendum. Tajemnou knihu, jejíž originál je vázaný v lidské kůži, přišli podpořit moderátor Petr Vojnar, režisér Zdeněk Troška, Štěpánka Duchková, zpěvačka Linda Finková, zpěvák Petr Kutheil, režisér Jakub Kohák a svérázná moderátorka Miluše Bittnerová. Ještě před tím, než odstartovala happy hour s 20% slevou, stihl Zdeněk Troška pokřtít knihu Karel IV – Císař a císařovna. Kromě toho se knihkupectvím potulovaly Star Wars postavičky, mohli jsme se nechat nalíčit či vybarvit si antistresové omalovánky. Celým programem provázeli moderátoři Hanka Koutná a Honza Musil.

Jak oslava narozenin Paláce knih Luxor vypadala, si můžete prohlédnout ve fotogalerii na našem FB profilu.

Exit mobile version