Módní přehlídka PETRA KOCIÁNOVÁ FASHION DESIGNER 2016 zaujala muže i ženy

Koncem listopadu se v prostorech Rudolfína konala autorská módní přehlídka talentované návrhářky Petry Kociánové. Jedním z výrazných rysů předváděných modelů byla noblesa a elegance, které ocení nejedna moderní žena. Škála modelů byla opravdu široká. Na šedivém běhounu jsme mohli sledovat modelky oděné do lehkých a pestrobarevných šatů, slušivých kostýmků a nespočtu večerních toalet, které zaujaly svou jednoduchostí a čistotou. Některé z předváděných šatů byly i velmi odvážné, tudíž si přítomní pánové, kteří doprovázeli na akci svoji drahou polovičku, nemuseli stěžovat, že by se snad nudili. I přes průsvitnost či umně naaranžovanou krajku se jednalo o poměrně cudné a hlavně rafinované modely.

Před samotnou prezentací návrhářčiny práce měli všichni přítomní možnost zaposlouchat se do líbezných tónů harfy, již rozezvučila přední česká harfenistka Kateřina Englichová. Poté, co předvedla, čím je harfa výjimečná, bylo představeno a pokřtěno její nové CD s názvem Musica per arpa. Mini koncert odehrála harfistka v krvavě rudé róbě, jak jinak než z dílny Petry Kociánové.

Opomenuta nebyla ani pomoc druhým. Ředitelka Život dětem o.p.s., Maria Křepelková převzala šek v hodnotě 130 000 Kč, který pomůže malé pacientce v její nelehké cestě životem. Předané finance poputují na zakoupení přístroje na podporu dýchání.

Jak to na módní přehlídce vypadalo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii na našem Facebook profilu.

Exit mobile version