Na Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou zazpívala Helena Vondráčková a zatančil Filip Jankovič

Děti z dětských domovů již podeváté předvedly svůj talent, nadšení a um v celodenním finále Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Stejně jako loni i letos se kluci, holky, vychovatelky, porota a VIP hosté sešli v Praze v music clubu Futurum, kde to s úderem deváté hodiny všechno začalo. Za hlasitého doprovodu bubnů Tokhi & the Groove Army kapely napochodovaly do sálu děti v kostýmech s transparenty nad hlavou, aby zde předvedly, co pilně téměř celý rok trénovaly. Soutěžilo se v mnoha kategoriích, jako je Aerobic Mini, Aerobic Kadet, Aerobic Junior, Latino dance, Street dance, Muzikál či MTV dance. Čísel bylo opravdu mnoho a na podiu jsme mohli vidět roztomilá šmoulata, četníky a četnice ze Saint-Tropez, účastníky karnevalu či ostřílené popové hvězdy. S kostýmy si děti a vychovatelky opravdu vyhrály.

Jako každý rok, i letos se do Futura sjely desítky vzácných hostů, kteří přišli děti nejen podpořit a předat jim vytoužené medaile, ale i potěšit krátkým vystoupením. Jmenujme například zpěvačku Helenu Vondráčkovou, která zazpívala Dlouhou noc a Sladké mámení, skupinu New Element, která byly přijata neskutečným jásotem, tanečníka na podpatcích Filipa Jankoviče nebo muzikálové zpěváky Jana Kříže se svou ženou Marií a Romana Tomeše. Ke gratulantům se dále přidali Simona Krainová, Ondřej Sokol, Jan Čenský, Olga Menzelová, Václav Kopta, Lukáš Langmajer, Veronika Arichteva, Roman Šebrle, Petr Vágner, Sandra Parmová, Petr Jákl s dcerkami, Kate Matl, Richard Genzer či Slávek Horák. Myšleno bylo i na vychovatelky. Cenu nejlepší „tetě“ předala Alena Mihulová.

A kdo se stal celkovým vítězem? Již poněkolikáté slavily úspěch děti z dětského domova v Tišnově. Stříbrný stupínek obsadil domov z Lipové u Šluknova a bronzový Ústí nad Labem – Severní Terasa. Tišňováci se navíc radovali ze speciální výhry, v únoru 2016 předvedou svoje číslo na téma Horečka sobotní noci v rámci stejnojmenného muzikálu v divadle Kalich.

Hanka Kynychová s celým týmem ovšem neusíná na vavřínech a již pilně pracuje na přípravách jubilejního desátého ročníku Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.

Jak to na akci vypadalo, si můžete prohlédnout i v bohaté fotogalerii na našem Facebook profilu.

Exit mobile version